НовинкаПодарунок

💚Дитячий конструктор Гоночний автомобіль Lamborghini Veneno на 348 деталі, колір Зелений
885 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122354
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💚Дитячий конструктор Гоночний автомобіль Lamborghini Veneno на 348 деталі, колір Зелений»
Дитячий конструктор Гоночний автомобіль Lamborghini Veneno на 348 деталі, колір Зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 344 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴








