НовинкаПодарунок

💐3D Конструктор «Квіткове панно Жасмин» міні деталі 696 шт. №M3133
998 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122332
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💐3D Конструктор «Квіткове панно Жасмин» міні деталі 696 шт. №M3133»
3D Конструктор «Квіткове панно Жасмин» міні деталі 696 шт. №M3133
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Рослини |
| Кількість деталей | 696 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 168 мм |
| Глибина | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴




