НовинкаПодарунок

💐3D Конструктор Yko Flower Р1294 Квіти в кошику з LED підсвіткою, міні деталі 1263 елементи в коробці
1 055 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122327
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💐3D Конструктор Yko Flower Р1294 Квіти в кошику з LED підсвіткою, міні деталі 1263 елементи в коробці»
3D Конструктор Yko Flower Р1294 Квіти в кошику з LED підсвіткою, міні деталі 1263 елементи в коробці
Квітковий 3D-конструктор - це не просто конструктор, а справжній творчий інструмент, який дасть вам змогу створити неповторну квіткову композицію, здатну прикрасити будь-який інтер'єр і підняти настрій у найпохмуріший день або ж стати чудовим подарунком до будь-якого свята.
За допомогою яскравих деталей і покрокової інструкції, ви зможете зібрати реалістичну модель кошика з квітами.
Збирайте, захоплюйте творчістю і даруйте емоції разом із цим чудовим набором!
Характеристики:
- Тип: Конструктор
- Кількість деталей: 1263 шт.
- Розміри: 140х110х116 мм
- Матеріал: ABS пластик
- Країна-виробник: Китай
- Розмір упаковки: 280х210х70 мм
- Рекомендований вік: від 6 років і старше
Комплектація:
- Деталі конструктора
- Інструкція
- Пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Рослини |
| Кількість деталей | 1263 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴




