НовинкаПодарунок

💐3D Конструктор Roses Bouquet №3032 "Білі троянди" на 255 деталей, висота 31 см, Інтер'єрний конструктор Квіти в чорній вазі
998 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122424
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💐3D Конструктор Roses Bouquet №3032 "Білі троянди" на 255 деталей, висота 31 см, Інтер'єрний конструктор Квіти в чорній вазі»
3D Конструктор Roses Bouquet №3032 "Білі троянди" на 255 деталей, висота 31 см, Інтер'єрний конструктор Квіти в чорній вазі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Рослини |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴






