НовинкаПодарунок

🧡Інтерактивна плюшева іграшка Tuya Smart AI Кролик, керування голосом, емоційні LED-очі, м'яка іграшка зі штучним інтелектом
2 795 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122418
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «🧡Інтерактивна плюшева іграшка Tuya Smart AI Кролик, керування голосом, емоційні LED-очі, м'яка іграшка зі штучним інтелектом»
Інтерактивна плюшева іграшка Tuya Smart AI Кролик, керування голосом, емоційні LED-очі, м'яка іграшка зі штучним інтелектом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 155 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Дитячі |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 795 ₴










