
💚Адвент календар Майнкрафт набір з 24 фігурок Minecraft у стилі лего з рухомими деталями та зброєю
1 240 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122386
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💚Адвент календар Майнкрафт набір з 24 фігурок Minecraft у стилі лего з рухомими деталями та зброєю»
Подаруйте дитині 24 дні справжніх пригод!
🟩 Адвент-календар з гри Minecraft стане чудовим подарунком на будь-яке свято.
🟩 У барвистій коробці ховаються 24 віконця, за кожним з яких чекає унікальна іграшка-сюрприз: міні-фігурка персонажа та аксесуар.
🟩 Календар чудово підійде не тільки для щоденного відкриття, але і як готовий ігровий набір: можна відкрити всі вікна відразу і отримати великий набір з 24 фігурок та аксесуарів Minecraft. Відкривати календар можна самому або разом із друзями, вигадуючи кумедні завдання та перетворюючи процес на веселу гру.
🟩 Також календар можна використовувати для дитячих конкурсів та ігор: учасники по черзі відкривають віконця з номером, що випав, і отримують випадковий приз-сюрприз, що робить процес ще більш веселим і несподіваним.
Що всередині набору:
- 24 пронумерованих віконця для щоденного відкриття
- 24 фігурки героїв Майнкрафт - щодня новий герой, новий сюрприз, нові емоції
- Аксесуари до кожної фігурки - мечі, луки, кирки та інші відомі предмети зі світу Майнкрафт
- Деталі для збирання, що містяться в кожному вікні, упаковані індивідуально у прозору плівку.
- Фігурки виконані як у Lego, з рухомими руками та ногами. Всі деталі повністю сумісні із оригінальними конструкторами Lego.
Характеристики:
- Тип: адвент-календар із 24 віконцями
- Тематика: Minecraft
- Вікова категорія: від 6 років
- Кількість фігурок: 24 шт.
- Фігурки з рухливими кінцівками
- Матеріал: якісний ABS пластик
- Упаковка: кольорова картонна коробка
- Розмір коробки: 37,6 х 22,7 х 3,2 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фігурки |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Ігри |
| Виробник | LEGO |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 376 мм |
| Ширина упакування | 32 мм |
| Висота упаковки | 227 мм |
| Основні | |
| Тематика | Minecraft |
| Підлога | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Minecraft |
- Ціна: 1 240 ₴










