НовинкаПодарунок

💛Дитячий конструктор набір "Інженерний тягач вантажівка" + 5 причепів з кріпленням, 611 деталей, Жовтий
1 490 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122385
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💛Дитячий конструктор набір "Інженерний тягач вантажівка" + 5 причепів з кріпленням, 611 деталей, Жовтий»
Дитячий конструктор набір "Інженерний тягач вантажівка" + 5 причепів з кріпленням, 611 деталей, Жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Будівельна техніка |
| Кількість деталей | 611 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴









