НовинкаПодарунок

💐3D Конструктор Квіткове панно «Сніговий барс у квітах» №3039 на 648+ деталей
1 299 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122382
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💐3D Конструктор Квіткове панно «Сніговий барс у квітах» №3039 на 648+ деталей»
3D Конструктор Квіткове панно «Сніговий барс у квітах» №3039
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Тварини |
| Кількість деталей | 648 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 325 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴







