НовинкаПодарунок

❤3D Конструктор “Музична скринька. Будиночок з повітряних кульок” інтер'єрна модель на 528 деталей
1 290 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122380
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «❤3D Конструктор “Музична скринька. Будиночок з повітряних кульок” інтер'єрна модель на 528 деталей»
3D Конструктор “Музична скринька. Будиночок з повітряних кульок” інтер'єрна модель на 528 деталей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 528 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 328 мм |
| Ширина упакування | 62 мм |
| Висота упаковки | 308 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴












