НовинкаПодарунок

💚Конструктор дитячий Динозавр Panlos "Стегозавр, Скам’янілості" 894 деталей
1 475 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122376
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💚Конструктор дитячий Динозавр Panlos "Стегозавр, Скам’янілості" 894 деталей»
Конструктор дитячий Динозавр Panlos "Стегозавр, Скам’янілості" 894 деталей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panlos Brick |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 894 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тематика | Динозаври |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475 ₴





