
🖤Конструктор дитячий Військова техніка Танк Леопард на радіокеруванні Panlos Brick Leopard 2A4, 1122 деталі, Сірий
2 785 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122370
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «🖤Конструктор дитячий Військова техніка Танк Леопард на радіокеруванні Panlos Brick Leopard 2A4, 1122 деталі, Сірий»

Конструктор дитячий Військова техніка Танк Леопард на радіокеруванні Panlos Brick Leopard 2A4, 1122 деталі, Сірий
Конструктор Brick Panlos Technic Військовий бойовий танк Leopard 2A з дистанційним керуванням. У великій барвисто оформленій фірмовій коробці прихильники військової техніки знайдуть деталі для побудови моделі німецького танка «Леопард-2». Зараз він є основним у озброєних силах Німеччини, а також отримав широке поширення в Європі. Багато військових експертів вважають цю техніку найкращою у світі.
Конструктор складається з 1122 деталей, складених в індивідуальні пронумеровані пакети для поетапного збирання.
Танк може керуватися з пульта управління (працює від 2 батарейок типу ААА, у комплект не входять).
Танк працює від вбудованого акумулятора, заряджається через USB (у комплекті зарядний шнур).
Пультом керування можна не тільки керувати рухом танка Веред-назад, але й обертати вежу танка, також при натисканні кнопок керування моторчик видає тихий звук скрегота металу, імітуючи звук справжнього танка.
Характеристики:
- Тип: Конструктор
- Тема архітектора: Військова техніка
- Стать: Для хлопчиків
- Вікова група: Від 6 років
- Кількість деталей: 1122 шт.
- Матеріал: Пластик
- Розмір зібраного танка 27 х 13 х 13,5 см
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 50х36х8 см
Комплектація:
- Конструктор
- Інструкція
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panlos Brick |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 1122 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Танк |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 2 785 ₴








