НовинкаПодарунок

🖤Конструктор дитячий Броньована машина JLTV з кулеметною вежею на 2479 деталей
3 615 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122366
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «🖤Конструктор дитячий Броньована машина JLTV з кулеметною вежею на 2479 деталей»

Конструктор дитячий Броньована машина JLTV з кулеметною вежею на 2479 деталей
Вирушайте у світ військової техніки з конструктором, натхненним броньованим автомобілем JLTV. Цей набір дозволяє створити детальну і реалістичну модель, яка не лише стане ефектним експонатом для колекції, але й подарує години захопливої гри. Завдяки рухомим частинам і продуманій конструкції, збірка приносить задоволення, розвиває увагу до деталей, логіку та просторове мислення.


Особливості:
- Точна модель JLTV з дверима, капотом, сидіннями, колесами та встановленою зброєю
- Рухомі частини: керовані колеса, люки, двері, спинки сидінь і 360° обертання зброї
- Легке складання з технічних і стандартних блоків Міцні та надійні деталі для тривалого використання.

Характеристики:
- Тип: Конструктор
- Тематика: Військова техніка
- Стать: Для хлопчиків
- Вікова група: Від 14 років
- Кількість деталей: 2479 шт.
- Розмір готової моделі: 38 х 23 х 23 см
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір коробки: 58 х 44 х 10 см
Комплектація:
- Конструктор
- Інструкція
- Упаковка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 2479 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Броневик |
| Колір | Пісочний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Висота упаковки | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 615 ₴











