НовинкаПодарунок

💖Дитячий конструктор "Гра Престолів: Червоний Замок" з підсвіткою на 2374 деталі №7076
3 715 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122362
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💖Дитячий конструктор "Гра Престолів: Червоний Замок" з підсвіткою на 2374 деталі №7076»
Дитячий конструктор "Гра Престолів: Червоний Замок" з підсвіткою на 2374 деталі №7076

Червоний Замок з серіалу "Гра Престолів" - резиденція короля андалів та перших людей, його родини та двору, знаходиться в Королівській Гавані, столиці Королівських земель. Силует замку одразу помітний, якщо дивитися на місто здалеку. Замок служить місту фортецею та редутом. Серія ICONX пропонує моделі великих розмірів. Зберіть цей металевий 3D конструктор і здивуйте друзів! Вони чудово деталізовані та прості у складанні.
Особливості:
- Модель за мотивами популярного фентезі-всесвіту
- Реалістичний дизайн із високим рівнем деталізації
- Захопливий процес складання
- Розвиває уважність, терпіння та дрібну моторику
- Ідеально підходить для колекціонерів і фанатів серіалу
Характеристики:
- Тип: Конструктор
- Тематика: Замки, Архітектура
- Розмір замка: 36.8 х 34.5 х 33.7 см
- Кількість деталей: 2374 шт.
- Матеріал: якісний та безпечний ABS-пластик
- LED підсвітка
- Країна-виробник: Китай
- Вік: від 8 років
- Розмір коробки: 45 х 18 х 28 см
Комплектація:
- деталі конструктора
- інструкція
- пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 2374 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 715 ₴






