НовинкаПодарунок

💖Дитячий конструктор "Рожевий замок мрії" з підсвічуванням №613003, 9963 деталі, 78см висота
14 199 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122360
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💖Дитячий конструктор "Рожевий замок мрії" з підсвічуванням №613003, 9963 деталі, 78см висота»
Дитячий 3D конструктор "Замок" під колбою, Рожевий, конструктор з міні деталями для дівчат

Якщо ви захоплюєтеся створенням інтер'єрних мініатюр (roomboxes), цей конструктор вразить вашу уяву. Це не просто фасад будівлі, а ціла екосистема з десятків міні-кімнат:
- Деталізація 360°: Замок повністю опрацьований всередині. Знімайте модульні секції та досліджуйте королівські покої, зали і навіть сучасну зону фаст-фуду.
- Живі сцени: Кожна кімната — це готова локація для фотосесій ваших фігурок або створення унікальних інтер'єрних діорам.
- Ідеальний масштаб: Меблі та декор всередині замку виконані з неймовірною точністю, що робить його наймасштабнішим проєктом для любителів румбоксів у світі блоків.

Характеристики:
- Тип: Конструктор
- Тематика: Замки
- Модель: 613003
- Розмір: 78х60х58 см
- Кількість деталей: 9963 шт.
- Матеріал: якісний та безпечний пластик
- Країна-виробник: Китай
- Вік: від 12 років



Комплектація:
- деталі конструктора
- інструкція
- пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Замки |
| Кількість деталей | 9963 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 420 мм |
| Висота упаковки | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 199 ₴











