НовинкаПодарунок

💐3D Конструктор YKO №Р2351 "Blocks Bouquet" Квіти в жовтій вазі, висота 29 см, Інтер'єрний конструктор
882 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122358
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💐3D Конструктор YKO №Р2351 "Blocks Bouquet" Квіти в жовтій вазі, висота 29 см, Інтер'єрний конструктор»
3D Конструктор YKO №Р2351 "Blocks Bouquet" Квіти в жовтій вазі, висота 29 см, Інтер'єрний конструктор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YKO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Рослини |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴



