
💙Конструктор Оптимус Прайм трансформер 2в1 (робот, вантажівка) на радіокеруванні, 771 деталь, акум, USB-зарядне
2 390 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122350
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💙Конструктор Оптимус Прайм трансформер 2в1 (робот, вантажівка) на радіокеруванні, 771 деталь, акум, USB-зарядне»
Конструктор Оптимус Прайм трансформер 2в1 (робот, вантажівка) на радіокеруванні, 771 деталь, акум, USB-зарядне
Креативний конструктор Robot зібраний своїми руками подарує нового милого та кумедного робота-друга.
У комплекті є пульт керування, за допомогою якого робот оживає та виконує команди, також можна керувати з мобільного телефону.
Любителі серії трансформерів будуть у захваті від такої іграшки!
Складання електронного конструктора складне, але воно того варте.
У комплекті є інструкція, наклейки, гумові гусениці для всюдихода та багато іншого.
Зарядити робота можна за допомогою USB.
Функціонал:
- Можливість Програмувати через програму (завантажити його можна за qr кодом на задній стороні коробки)
- Має два варіанти складання Робота або Машинки
- У комплект входить пульт управління, також можна керувати через смартфон
Комплектація:
- акумулятор
- зарядний USB-кабель
- пульт для віддаленого керування
- набір конструктора з 771 деталі
Розмір упаковки 50x36x8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 771 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Робот |
- Ціна: 2 390 ₴







