НовинкаПодарунок

💝Великий 3D Конструктор Румбокс Рибальська гавань YKO P3118 на 5320 деталей, під куполом, з Led підсвічуванням
2 575 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122348
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💝Великий 3D Конструктор Румбокс Рибальська гавань YKO P3118 на 5320 деталей, під куполом, з Led підсвічуванням»
Великий 3D Конструктор Румбокс Рибальська гавань YKO P3118 на 5320 деталей, під куполом, з Led підсвічуванням

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YKO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Місто |
| Кількість деталей | 5320 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 358 мм |
| Ширина упакування | 221 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 575 ₴







