
💐3D Конструктор Yko Р1290 "Море квітів" Квіти в кошику, 1181 деталь
1 055 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122344
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💐3D Конструктор Yko Р1290 "Море квітів" Квіти в кошику, 1181 деталь»
За допомогою цього комплекту ви створите витончений букет у коричневому кошику. Велика кількість елементів детально передає структуру пелюсток і зелені. Готова інсталяція стане вишуканим акцентом в інтер'єрі або душевним подарунком для близьких.
Ретельне оброблення кожної деталі, багатошаровість суцвіть і соковита зелень роблять модель візуально неповторною від справжнього флористичного букета.
Основа, що імітує дерев'яний кошик, слугує надійною опорою для квітів, перетворюючи конструктор на повноцінний артоб'єкт для стола або полиці.
Гармонійне поєднання різних форм і соковитих фарб створює ефект насиченої, живої й естетично бездоганної композиції.
Блоки ідеально стикуються один з одним, гарантуючи стабільність усієї конструкції. Букет зберігає бездоганний вигляд навіть без склеювання.
Характеристики:
- Тип: Конструктор
- Кількість деталей: 1181 шт.
- Розміри: 153х128х96 мм
- Матеріал: ABS пластик
- Країна-виробник: Китай
- Розмір упаковки: 280х210х70 мм
- Рекомендований вік: від 6 років і старше
Комплектація:
- Деталі конструктора
- Інструкція
- Пакування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Рослини |
| Кількість деталей | 1181 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 1 055 ₴





