НовинкаПодарунок

💐3D Конструктор музичний YKO Р1059 Ластівка з квітами, міні деталі 723 елементи в коробці
939 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122328
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💐3D Конструктор музичний YKO Р1059 Ластівка з квітами, міні деталі 723 елементи в коробці»
3D Конструктор музичний YKO Р1059 Ластівка з квітами, міні деталі 723 елементи в коробці
Квітковий 3D-конструктор - це не просто конструктор, а справжній творчий інструмент, який дасть вам змогу створити неповторну квіткову композицію, здатну прикрасити будь-який інтер'єр і підняти настрій у найпохмуріший день або ж стати чудовим подарунком до будь-якого свята.
За допомогою яскравих деталей і покрокової інструкції, ви зможете зібрати реалістичну модель квітів та ластівки, що прикрасить мелодична музика.
Збирайте, захоплюйте творчістю і даруйте емоції разом із цим чудовим набором!
Характеристики:
- Тип: Конструктор
- Кількість деталей: 723 шт.
- Розміри: 156х132х128 мм
- Матеріал: ABS пластик
- Країна-виробник: Китай
- Розмір упаковки: 200х200х70 мм
- Рекомендований вік: від 6 років і старше
Комплектація:
- Деталі конструктора
- Інструкція
- Пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Рослини |
| Кількість деталей | 723 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴





