НовинкаПодарунок

💛3D Конструктор YKO №Р2268 Фоторамка «Жовті квіти» 1251 деталь
1 230 ₴
- В наявності
- Код: AAA-122338
+380 (63) 416-13-79
Телефонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «💛3D Конструктор YKO №Р2268 Фоторамка «Жовті квіти» 1251 деталь»
3D Конструктор YKO №Р2268 Фоторамка «Жовті квіти» 1251 деталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YKO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Рослини |
| Кількість деталей | 1251 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 143 мм |
| Глибина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴










