
💚Адвент календар Майнкрафт набір з 24 фігурок Minecraft у стилі лего з рухомими деталями та зброєю
1 240 ₴
- В наличии
- Код: AAA-122386
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Адвент календар Майнкрафт набір з 24 фігурок Minecraft у стилі лего з рухомими деталями та зброєю»
Подаруйте дитині 24 дні справжніх пригод!
🟩 Адвент-календар з гри Minecraft стане чудовим подарунком на будь-яке свято.
🟩 У барвистій коробці ховаються 24 віконця, за кожним з яких чекає унікальна іграшка-сюрприз: міні-фігурка персонажа та аксесуар.
🟩 Календар чудово підійде не тільки для щоденного відкриття, але і як готовий ігровий набір: можна відкрити всі вікна відразу і отримати великий набір з 24 фігурок та аксесуарів Minecraft. Відкривати календар можна самому або разом із друзями, вигадуючи кумедні завдання та перетворюючи процес на веселу гру.
🟩 Також календар можна використовувати для дитячих конкурсів та ігор: учасники по черзі відкривають віконця з номером, що випав, і отримують випадковий приз-сюрприз, що робить процес ще більш веселим і несподіваним.
Що всередині набору:
- 24 пронумерованих віконця для щоденного відкриття
- 24 фігурки героїв Майнкрафт - щодня новий герой, новий сюрприз, нові емоції
- Аксесуари до кожної фігурки - мечі, луки, кирки та інші відомі предмети зі світу Майнкрафт
- Деталі для збирання, що містяться в кожному вікні, упаковані індивідуально у прозору плівку.
- Фігурки виконані як у Lego, з рухомими руками та ногами. Всі деталі повністю сумісні із оригінальними конструкторами Lego.
Характеристики:
- Тип: адвент-календар із 24 віконцями
- Тематика: Minecraft
- Вікова категорія: від 6 років
- Кількість фігурок: 24 шт.
- Фігурки з рухливими кінцівками
- Матеріал: якісний ABS пластик
- Упаковка: кольорова картонна коробка
- Розмір коробки: 37,6 х 22,7 х 3,2 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Фигурки |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Игры |
| Производитель | LEGO |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 376 мм |
| Ширина упаковки | 32 мм |
| Высота упаковки | 227 мм |
| Основные | |
| Тематика | Minecraft |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Minecraft |
- Цена: 1 240 ₴










