
💙Конструктор Оптимус Прайм трансформер 2в1 (робот, вантажівка) на радіокеруванні, 771 деталь, акум, USB-зарядне
2 390 ₴
- В наличии
- Код: AAA-122350
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Конструктор Оптимус Прайм трансформер 2в1 (робот, вантажівка) на радіокеруванні, 771 деталь, акум, USB-зарядне»
Конструктор Оптимус Прайм трансформер 2в1 (робот, вантажівка) на радіокеруванні, 771 деталь, акум, USB-зарядне
Креативний конструктор Robot зібраний своїми руками подарує нового милого та кумедного робота-друга.
У комплекті є пульт керування, за допомогою якого робот оживає та виконує команди, також можна керувати з мобільного телефону.
Любителі серії трансформерів будуть у захваті від такої іграшки!
Складання електронного конструктора складне, але воно того варте.
У комплекті є інструкція, наклейки, гумові гусениці для всюдихода та багато іншого.
Зарядити робота можна за допомогою USB.
Функціонал:
- Можливість Програмувати через програму (завантажити його можна за qr кодом на задній стороні коробки)
- Має два варіанти складання Робота або Машинки
- У комплект входить пульт управління, також можна керувати через смартфон
Комплектація:
- акумулятор
- зарядний USB-кабель
- пульт для віддаленого керування
- набір конструктора з 771 деталі
Розмір упаковки 50x36x8 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Пол | Для мальчиков |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Транспорт |
| Количество деталей | 771 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 500 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Высота упаковки | 360 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Робот |
- Цена: 2 390 ₴







