
🧡Конструктор дитячий блоковий Street View Будинок "Ювелірний магазин" 266 деталей, інтер'єрний конструктор
824 ₴
- В наличии
- Код: AAA-122349
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Конструктор дитячий блоковий Street View Будинок "Ювелірний магазин" 266 деталей, інтер'єрний конструктор»
Конструктор дитячий блоковий Street View Будинок "Ювелірний магазин" 266 деталей, інтер'єрний конструктор
Створіть стильний мініатюрний бутик прикрас із набором Street View Jewelry Shop із серії Fairy Tale. Елегантний фасад, вітрини з прикрасами та витончені деталі роблять цей конструктор яскравим елементом колекції міської вулиці.
Процес складання перетворюється на захоплюючу інтелектуальну подорож, що відмінно розвиває дрібну моторику, просторове мислення та посидючість. Готова модель стане стильним акцентом у вашому інтер'єрі, додаючи простору естетики європейських вуличок та привертаючи увагу.
Характеристики:
- Тематика: Будинки, Міста
- Кількість деталей: 266 шт.
- Тип кріплення: Блоковий
- Мінімальний вік: 6 років
- Матеріал: Пластик
- Розмір упаковки: 28х26х6 см
- Упаковка: Коробка
Комплектація:
- деталі конструктора
- інструкція
- заводська упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Тематика | Город |
| Количество деталей | 266 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
- Цена: 824 ₴







