
🧡Дерев'яна закрита ключниця на 5 гачків "HOME Sweet HOME", колір основи Білий, кришка під дерево
955 ₴
- В наличии
- Код: AAA-122222
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Дерев'яна закрита ключниця на 5 гачків "HOME Sweet HOME", колір основи Білий, кришка під дерево»

Ключниця — це не лише практичний органайзер для ключів, а й стильний елемент декору інтер’єру. Модель виконана у витонченому дизайні , що гармонійно доповнить передпокій, коридор або кухню в сучасному, класичному чи скандинавському стилі.
Компактна, але містка, ключниця оснащена 5 міцними гачками, що дозволяє зручно зберігати ключі від дому, авто, офісу або зв’язки для всієї родини. Закрита конструкція допомагає підтримувати порядок і захищає ключі від пилу та сторонніх поглядів.
Переваги:-
Поєднання функціональності та декоративності
-
Допомагає підтримувати порядок у передпокої
-
Компактний розмір — ідеально для невеликих приміщень
-
Універсальний дизайн — підходить до різних стилів інтер’єру
-
Чудовий варіант подарунка для дому, новосілля чи сім’ї

- Тип: настінна/настільна ключниця
- Кількість гачків: 5
- Розмір: 25,5 × 18 × 6 см
- Матеріал: дерево / МДФ
- Декор:Надпис, рельєфний декор "Дерево"
- Кріплення: настінне
- Країна-виробник: Китай
- Колір: Коричневий з білим
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Область применения ключницы | Для дома |
| Материал | Дерево |
| Вместимость ключей | 5 шт |
| Наличие дверки | 1 шт |
| Ширина ключницы | 180 мм |
| Глубина ключницы | 60 мм |
| Высота ключницы | 255 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
- Цена: 955 ₴



