НовинкаПодарок

❤️Конструктор блоковий Губка Боб "Фургончик з морозивом" 612218, фігурка Патріка, гумові колеса, в коробці
1 185 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-122182
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Конструктор блоковий Губка Боб "Фургончик з морозивом" 612218, фігурка Патріка, гумові колеса, в коробці»
Конструктор блоковий Губка Боб "Фургончик з морозивом" 612218, фігурка Патріка, гумові колеса, в коробці
Занурся у світ кулінарних фантазій з конструктором "Фургончик Морозива"! Цей деталізований набір з фігуркою героя та гумовими колесами розвиває логіку та моторику, пропонуючи годинами захопливих ігор. Ідеально підходить для дітей від 6 років, містить покрокову інструкцію для легкої збірки.
Комплектація:
- деталі конструктора;
- інструкція.
Характеристики:
- Тематика: фургончик з морозивом
- Тип кріплення: Пазовий;
- Розмір деталей: Стандарт;
- Мінімальний вік: 6 років.
- Колір: Різнокольоровий
- Розмір упаковки: 24х7,5х22,5 см
- Упаковка: Коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| Высота упаковки | 225 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 185 ₴



