
💛Портативна сонячна автономна система Solar Light AT-9016 (ліхтар, радіо, блютуз, павербанк, 3 лампочки)
1 849 ₴
- В наличии
- Код: AAA-122062
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💛Портативна сонячна автономна система Solar Light AT-9016 (ліхтар, радіо, блютуз, павербанк, 3 лампочки)»
Переносна сонячна станція DAT Solar Light стане у нагоді всім користувачам цифрових приладів. За допомогою цього пристрою можна не тільки зарядити ваш гаджет, але й забезпечити світлодіодне освітлення завдяки сонячній енергії. GD1 - це свинцево-кислотний акумулятор ємністю 6V 4Ач з можливістю підзарядки від мережі 220V або сонячної панелі.
Станція укомплектована сонячною панеллю, трьома потужними LED лампами та USB кабелем з різними перехідниками для заряджання мобільних телефонів, планшетів, mp3 та mp4 плеєрів, цифрових фото та відеокамер. Комплект DAT Solar Light забезпечує працездатність різних гаджетів, якщо Ви знаходитесь далеко від стаціонарних джерел електроенергії. Крім цього він забезпечує освітлення в темний час доби за рахунок світлодіодних лампочок, що входять в комплект.
Характеристики:
- Місткість зарядної станції, кВт/год – 20 Вт/год
- Призначення - Для електроніки
- Тип акумуляторів - Літій-іонні (Li-ion)
- Вихідні інтерфейси - 3 x DC-роз'ємів, 1 x USB Type A
- Вихідна потужність (загальна), Вт 20
- Тип заряджання станції - Заряджання від сонячної панелі 9V, Постійний струм
- Особливості: З ліхтариком, З ручкою, В комплет додається 1 сонячна панель
- Ємність батареї, мА*год – 4 500
- Функції зарядки - DC-роз'єм 9V--2A, AC- роз'єм 220V
- Вхідні інтерфейси - DC-роз'єм, AC- роз'єм
- Індикація - З індикатором роботи, З індикатором заряду
- Одночасно заряджуваних пристроїв - 1
- Вхідна напруга, В - 9В/220В
- Матеріал корпусу - Пластик
- Розміри 27 x 13 x 14 см
- Вага - 1,14 кг
- Робоча температура - -5°C ~ 60°C ± 3°C
- Характеристики роз'ємів - 1 х USB-А 5 W, 5 х DC 9 V
Характеристики Сонячної панелі:
- Модель – DAT
- Максимальна напруга (Pmax) – 3.5W
- Допустиме відхилення – 0~+3%
- Ступінь напруги (Vmp) – 9V
- Сила струму (Imp) – 0.37А
Комплектація:
- Портативна сонячна станція-ліхтар DAT DT-9016 – 1 шт.
- Кабель AC для заряджання від електромережі – 1 шт.
- Кабель USB – DC/Type-C/micro-USB – 1 шт.
- Лампочка з DC-роз'ємом – 3 шт.
- Сонячна панель – 1 шт.
- Упаковка – 1 шт.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 4500 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Разъемы | USB Type-A, DC |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Количество заряжаемых устройств | 1 |
| Назначение | Для электроники |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество панелей | 1 шт. |
| Тип питания | Аккумулятор |
- Цена: 1 849 ₴







