
💛Портативна сонячна автономна система Solar Light AT-9016B (ліхтар, радіо, блютуз, павербанк, 3 лампочки)
1 849 ₴
- В наличии
- Код: AAA-122061
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💛Портативна сонячна автономна система Solar Light AT-9016B (ліхтар, радіо, блютуз, павербанк, 3 лампочки)»

Комплект Solar Light AT-9016B забезпечує працездатність різноманітних ґаджетів, якщо Ви перебуваєте далеко від стаціонарних джерел електроенергії. Крім цього, він забезпечує освітлення в темну пору доби завдяки двом ліхтарям на корпусі та світлодіодної лампи, що входить до комплекту.

Ліхтар виготовлений з ABS пластику, має ручку для транспортування та два режими світла. На панелі керування ліхтарем розташований індикатор заряду акумулятора та два USB-порти. У комплекті з ліхтарем постачаються 3 LED-лампи з гачком для підвішування й кабелем завдовжки 4,5 метра в кожній. Усі лампи можна під'єднувати одночасно. Отже, маючи цей ґаджет із собою на природі, можна з легкістю чудово освітити весь туристичний кемпінг. Ліхтар можна заряджати як від сонячної панелі, так і від мережі 220 В. Зарядивши вбудований акумулятор ліхтаря, ви можете використовувати його як павербанк.


- Можливість заряджати телефон
- Заряджання від мережі 220 В і сонячної батареї
- Індикатор стану батареї
- Потужний ліхтар
- 4 різновиди зарядних шнурів
- Міцний і якісний корпус


- Матеріал корпусу: пластик
- Розмір панелі: 260х145х19 мм
- Розмір ліхтаря: 350х170х170 мм
- Вага ліхтаря: приблизно 0,5 кг
- Акумулятор: вбудований
- Час заряджання акумулятора: приблизно 10 годин
- Потужність панелі: 3W
- Вхідна напруга: 110-220 В
- Максимальна вихідна напруга: 6 В
- Температура для експлуатації: -30...+40 градусів Цельсія

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Разъемы | USB Type-A |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Индикация | С дисплеем |
| Назначение | Для электроники |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество панелей | 1 шт. |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Время заряда аккумулятора | 10 час |
| Крепление | Настольное |
- Цена: 1 849 ₴








