
🖤Полиця етажерка підлогова стелаж органайзер на колесах ZM-1670, 3 яруси, 38.5х27х85см Чорна
1 599 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121967
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Полиця етажерка підлогова стелаж органайзер на колесах ZM-1670, 3 яруси, 38.5х27х85см Чорна»
Полиця етажерка підлогова стелаж органайзер на колесах ZM-1670, 3 яруси, 38.5х27х85см Чорна
Організувати мобільне робоче місце з легким доступом до необхідних речей допоможе стелаж етажерка з полицями на колесах. Простір використання даного виробу майже не обмежений, купити стелаж етажерка з полицями на колесах вигідно з практичної точки зору, оскільки вона стане в пригоді для будь-кого. Найчастіше обрати стелаж з полицями на колесах чорного кольору вирішують для салону краси й косметологічних послуг, тату-салону, закладів харчування, медичні заклади, школи, дитячі садочки, а також для облаштування простору в офісі, майстерні, для домашнього використання тощо.
Стелаж з полицями на колесах має три яруси, що надійно закріплені на широкій відстані по висоті. Це дозволяє впевнено ставити та виймати високі коробочки, судки та посудини, пляшки з необхідними засобами. У кожної полиці високі борти, щоб дрібнички та предмети округлої форми не випадали під час використання стелажа чи його транспортування. Міцні коліщата розраховані на щоденні маневрування і прослужать десяток років. Для комфорту власників зверху розміщена зручна та гарно збалансована ручка, щоб під час перекочування етажерки весь процес контролювався й не відбулося її перекидання.
Стелаж етажерка з полицями на колесах створений для мобільності. Проте, завдяки компактним розмірам чудово розміститься в тісному простору на постійній основі, а саме:
- Висота виробу: 850 мм;
- Довжина кошика: 385 мм;
- Ширина кошика: 270 см;
- Довжина підлокітника: 415 мм;
- Відстань між полицями: 210 мм;
- Максимальне навантаження: 30 кг;
- Максимальне навантаження на одну полицю: 10 кг.
Таким місцем може стати ванна кімната, простір біля столу в офісі чи поруч з ліжком в дитячій кімнаті, щоб підгузки немовляти завжди були в матусі під рукою.
Додатковою мотивацією замовити стелаж етажерка з полицями на колесах виступає її витривалість. Елементи конструкції стійкі до механічних впливів та подряпин, а каркас та полиці швидко очищуються від пилу та забруднень завдяки щільності обраних матеріалів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | этажерка |
| Форма полки | прямая |
| Форма этажерки | прямая |
| Тип установки | Напольная |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Количество ножек | 4 шт |
| Основной цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 385 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Высота | 850 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Универсальное |
- Цена: 1 599 ₴







