НовинкаПодарок

🌟Новорічна снігова куля LED нічник "Ліхтар" з Сантою XHF-8004, 5 різдвяних мелодій, від USB або батарейок
1 219 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121930
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🌟Новорічна снігова куля LED нічник "Ліхтар" з Сантою XHF-8004, 5 різдвяних мелодій, від USB або батарейок»
Новорічна снігова куля LED нічник "Ліхтар" з Сантою XHF-8004, 5 різдвяних мелодій, від USB або батарейок
Новорічний сніжний світильник-декор “Ліхтар” (XHF-8004) – це атмосферна прикраса, яка принесе у ваш будинок дух зимової казки. Усередині ліхтаря знаходиться мініатюрна сцена з фігурками Діда Мороза, оточена сніговими кристалами. При включенні світильника створюється ефект снігу, що падає, а м’яке LED-освітлення надає інтер’єру затишку і тепла. Деякі моделі оснащені музичним супроводом із новорічними мелодіями, що посилює святкову атмосферу. Ліхтар працює від батарейок або через USB-кабель, що забезпечує зручність використання в будь-якому місці.
Характеристики:
- Розмір: 15.5*11.5*25.5см
- Колір: бронза
- Живлення: 3 батарейки типу АА (не входять до комплекту) або USB кабель
- 5 різдвяних мелодій
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Новогодний ночник |
| Материал | Полистоун |
| Ширина | 11.5 см |
| Длина | 15.5 см |
| Цвет | Бронзовый |
| Дополнительные элементы декора | LED подсветка |
| Высота | 25.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Мелодии |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 219 ₴


