НовинкаПодарок

❤️Новорічна кругла піала з милою печенькою сніговиком на обідку 14.5х17.5х7 см Червоний з білим
940 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121780
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Новорічна кругла піала з милою печенькою сніговиком на обідку 14.5х17.5х7 см Червоний з білим»
Новорічна кругла піала з печенькою
Створіть справжню атмосферу свята з новорічною піалою з печенюшкою сніговичком! Витончений дизайн як у тортика і ніжні святкові кольори зроблять цю керамічну піалу стильним акцентом вашого столу. Ідеально підходить для подачі десертів, печива, фруктів або як декор для новорічного інтер’єру.
Виготовлена з якісної кераміки, тарілка має гладку глянцеву поверхню, стійку до подряпин та легку в догляді. Це чудовий подарунок для рідних і друзів або гарне доповнення до вашої святкової сервіровки.
Переваги:- Атмосферний зимовий та різдвяний дизайн
- Міцна і безпечна кераміка
- Підходить для сервірування та декору
- Ідеальний подарунок до Нового року та Різдва
- Матеріал: кераміка
- Призначення: для подачі страв, десертів, солодощів, декору
- Стиль: новорічний, святковий
- Форма: кругла
- Розміри: 14.5х17.5х7 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип тарелки | Десертная/закусочная |
| Форма | Круглая |
| Материал | Керамика |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 70 мм |
| Цвет | Красный |
| Тематика декора, рисунка | Новый год, Рождество |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 940 ₴


