Новинка

❤️Новорічна прямокутна тарілка із зимовим візерунком "Сніжинки" 24.5х18.5х2.5 см Помаранчевий
836 ₴
- В наличии
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Новорічна прямокутна тарілка із зимовим візерунком "Сніжинки"

Створіть затишну святкову атмосферу з нашою новорічною керамічною тарілкою!
Тарілка виготовлена з високоякісної кераміки, прикрашена яскравим новорічним візернком зі сніжинками — ідеально підходить для подачі солодощів, десертів під час свят. Стильний дизайн обов’язково приверне увагу гостей.
Характеристики:- Матеріал: кераміка
- Призначення: для закусок, десертів
- Стиль: новорічний, святковий
- Форма: прямокутна
- Розміри: 24.5х18.5х2.5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип тарелки | Десертная/закусочная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Керамика |
| Длина | 245 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Высота | 25 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Тематика декора, рисунка | Новый год, Рождество |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 836 ₴


