НовинкаПодарок

❤️Новорічна кругла тарілка із зимовим візерунком "Сніжинки" 27.3х2.5 см
998 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121772
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Новорічна кругла тарілка із зимовим візерунком "Сніжинки" 27.3х2.5 см»
Новорічна кругла тарілка із зимовим візерунком "Сніжинки" 27см

Створіть затишну святкову атмосферу з нашою новорічною керамічною тарілкою!
Тарілка виготовлена з високоякісної кераміки, прикрашена яскравим новорічним візернком зі сніжинками — ідеально підходить для подачі солодощів, десертів під час свят. Стильний дизайн обов’язково приверне увагу гостей.
Характеристики:- Матеріал: кераміка
- Призначення: для закусок, десертів
- Стиль: новорічний, святковий
- Розміри: 27.3х2.5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип тарелки | Десертная/закусочная |
| Форма | Круглая |
| Материал | Керамика |
| Диаметр | 273 мм |
| Длина | 273 мм |
| Ширина | 273 мм |
| Высота | 25 мм |
| Цвет | Красный |
| Тематика декора, рисунка | Новый год, Рождество |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 998 ₴



