НовинкаПодарок

❤️Новорічна керамічна банка з кришкою для солодощів із зимовим візерунком "Сніжинки" 15х15х16 см
1 045 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121765
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Новорічна керамічна банка з кришкою для солодощів із зимовим візерунком "Сніжинки" 15х15х16 см»
Новорічна керамічна банка з кришкою для солодощів із зимовим візерунком "Сніжинки"

Створіть святковий настрій з елегантною новорічною банкою для солодощів! Виготовлена з міцної кераміки, вона прикрашена зимовим візерунком сніжинок, що додає чарівності й тепла вашому святковому декору. На кришці — вишуканий бантик, який підкреслює святковий стиль і робить банку чудовим подарунковим варіантом.
Характеристики:- Матеріал: кераміка
- Стиль: новорічний, святковий
- Розміри: 15х15х16 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Конфетница |
| Форма | Круглая |
| Материал | Керамика |
| Крышка | Нет |
| Диаметр | 150 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 160 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Тематика декора, рисунка | Новый год, Рождество |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 1 045 ₴



