НовинкаПодарок

❤️Новорічний керамічний кошик для солодощів з візерунком "Сніжинки" 22х16х12,5 см Червоний
1 169 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121764
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Новорічний керамічний кошик для солодощів з візерунком "Сніжинки" 22х16х12,5 см Червоний»
Новорічний кошик для солодощів з візерунком "Сніжинки"

Створіть справжню атмосферу свята з нашим новорічним кошиком із сніжинками! Цей стильний аксесуар стане чудовим доповненням до зимового декору та ідеальним для збереження подарунків, солодощів чи новорічних сюрпризів.
Характеристики:- Матеріал: кераміка
- Стиль: новорічний, святковий
- Розміри: 22х16х12,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Конфетница |
| Форма | Овальная |
| Материал | Керамика |
| Крышка | Нет |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Высота | 220 мм |
| Цвет | Красный |
| Тематика декора, рисунка | Новый год, Рождество |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 1 169 ₴



