НовинкаПодарок

💖Новорічний музичний декор Карусель, коники крутяться, автопіддувом глітера, Рожевий
2 010 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-121731
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💖Новорічний музичний декор Карусель, коники крутяться, автопіддувом глітера, Рожевий»

Новорічний музичний декор з автопіддувом Карусель
Створіть казкову атмосферу свята з нашим новорічним музичним декором у формі вінтажної каруселі з кониками! Вишукані кольори, мерехтливий гліттер із автопіддувом та ніжна різдвяна мелодія наповнять ваш дім теплом і чарівністю.
Ця декоративна карусель стане яскравим акцентом у вашому новорічному інтер’єрі, додасть елегантності святковому столу чи під ялинці, а також стане чудовим подарунком на Новий рік або Різдво.
Характеристики:
- Розмір: 24х11.5 см
- Матеріал: міцний, якісний пластик, скло
- Живлення: батарейки (не входять до комплекту) або USB-кабель (йде в комплекті)
- Функції: музика, автопіддув
- Колір: Рожевий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Статуэтки новогодние |
| Ширина | 11.5 см |
| Длина | 11.5 см |
| Цвет | Розовый |
| Дополнительные элементы декора | Блестящий глиттер |
| Высота | 24 см |
| Особенности | Мелодии |
Информация для заказа
- Цена: 2 010 ₴



