
🌟Новорічний музичний ліхтарик з автопіддувом "Санти з ялинкою" від USB або батарейок, мініатюра крутиться, колір Бронза
1 518 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-121709
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🌟Новорічний музичний ліхтарик з автопіддувом "Санти з ялинкою" від USB або батарейок, мініатюра крутиться, колір Бронза»

🎄 Новорічний музичний ліхтарик — ідеальний елемент для створення святкової атмосфери у вашому домі!
🕯️ Завдяки функції автопіддуву і блискіткам всередині, він створює чарівний ефект летючих сніжинок, який переносить у справжню зимову казку.
❄️ У ліхтарику знаходяться милі фігурки Санти з ялинкою, які додають тепла і затишку до святкового декору.
🎅 Ліхтарик оснащений зручним кільцем для підвішування, що дозволяє розмістити його в будь-якому куточку вашої оселі або навіть на ялинці.
🔋 Працює від USB-кабеля (входить у комплект) або на батарейках, що забезпечує мобільність і легкість у використанні. Така універсальність дозволяє розмістити ліхтарик навіть там, де немає доступу до електромережі.
🌟 Він створює атмосферу свята і радості, піднімаючи настрій усім навколо. Цей ліхтарик стане не лише гарним подарунком для близьких, але й стильним аксесуаром для будь-якого інтер'єру.
🎁 Пориньте в магію Нового року разом із нашим музичним ліхтариком!
Характеристики:
- Розмір: 24 х 10.5 х 10,5 см
- Колір: бронза
- Живлення: батарейки (не входять до комплекту) або USB кабель (йде в комплекті)
- Може працювати як із музикою, так і без
- Під час увімкнення підсвітки обертаються блискітки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Новогодний ночник |
| Ширина | 10.5 см |
| Длина | 10.5 см |
| Цвет | Бронзовый |
| Дополнительные элементы декора | LED подсветка |
| Высота | 24 см |
| Особенности | Мелодии |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
- Цена: 1 518 ₴



