Новинка

❤️Новорічний музичний декор Будинок з автопіддувом глітера 13х7,8х4,5см Білий з червоним дахом Дизайн №2
1 124 ₴
- В наличии
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Новорічний музичний декор Будинок з автопіддувом глітера
Декоративний музичний будиночок - це особливий подарунок і елегантний предмет декору, який чудово підходить як новорічний сувенір. Він створює святковий настрій завдяки чарівній "сніжній" хуртовині всередині.
Цей декоративний будиночок стане вашим провідником у чарівну зимову казку, даруючи незабутні миті святкового настрою.
Характеристики
- Розмір: 13х7.8х4.5 см
- Матеріал: міцний, якісний пластик, скло;
- Живлення: батарейки (не входять до комплекту)
- Колір: Білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Статуэтки новогодние |
| Ширина | 4.5 см |
| Длина | 7.8 см |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные элементы декора | LED подсветка |
| Высота | 13 см |
| Особенности | Мелодии |
| Питание | Батарейки |
| дизайн | Дизайн №2 |
Информация для заказа
- Цена: 1 124 ₴



