НовинкаПодарок

🤍Новорічний музичний ліхтарик з автопіддувом "Янгол" 21х10,5х7,5см, Нічник від USB або батарейок, Білий
1 249 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-121705
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Новорічний музичний ліхтарик з автопіддувом "Янгол" 21х10,5х7,5см, Нічник від USB або батарейок, Білий»

Новорічний музичний ліхтарик з автопіддувом "Янгол"
Створіть справжню атмосферу чарівного Різдва з новорічним музичним ліхтариком “Янгол”! Цей елегантний вінтажний декор поєднує тепле світло, ніжну мелодію та ефект сніжного вихору завдяки функції автопіддуву. Усередині ліхтарика обертаються блискітки, створюючи відчуття чарівного снігопаду, а фігурка янгола символізує мир, любов і затишок.
Характеристики:
- Розмір: 21х10,5х7,5см
- Колір: Білий
- Живлення: батарейки (не входять до комплекту) або USB кабель (йде в комплекті)
- Функції: музика
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Особенности | Мелодии |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Тип | Новогодний ночник |
| Материал | Полистоун |
| Высота | 210 мм |
| Дополнительные элементы декора | LED подсветка |
| Ширина | 105 мм |
| Глубина | 75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 249 ₴



