Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Декоративна статуетка порцеляновий Кінь 15.5х11,5х4,7 см Білий»
Декоративна статуетка порцеляновий Кінь 15.5х11,5х4,7 см Білий

Вишукана порцелянова статуетка у формі коня стане стильним акцентом у вашому інтер’єрі. Білий колір надає виробу витонченості та легко поєднується з будь-яким стилем декору — від класики до мінімалізму.
Статуетка символізує силу, енергію та гармонію, тому вона не лише прикрасить вашу оселю, а й стане чудовим подарунком для цінителів краси та елегантності.
Характеристики:
- Тип: Статуетка
- Матеріал: порцеляна
- Розмір: 15.5х11,5х4,7 см
- Колір: Білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Керамика |
| Цвет | Белый |
| Высота | 155 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Глубина | 47 мм |
Информация для заказа
- Цена: 632 ₴




