Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Декоративна статуетка порцелянові Коні 16,5х19х6 см колір Білий»
Декоративна статуетка порцелянові Коні 16,5х19х6 см колір Білий

Декоративна фігурка двой коней стане стильним акцентом у вашому інтер’єрі та потужним символом гармонії й удачі. Виготовлена з якісної порцеляни, вирізняється витонченими деталями.
У фен-шуй кінь символізує швидкість, витривалість, оптимізм і добру славу. Він приносить у дім вітер змін, сприяє розвитку, життєвій енергії та успішному просуванню вперед. Розміщена на сході чи південному сході, статуетка стане потужним талісманом для залучення сприятливих змін та нових можливостей.
Така статуетка чудово підійде як для домашнього декору, так і як символічний подарунок, наповнений позитивним змістом.
Характеристики:
- Тип: Статуетка
- Матеріал: порцеляна
- Розмір: 16,5х19х6 см
- Колір: Білий
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Керамика |
| Цвет | Белый |
| Высота | 165 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глубина | 60 мм |
- Цена: 935 ₴




