НовинкаПодарок

❤️Кругле підвісне крісло-гойдалка діаметр 60 см до 150кг водонепроникний гамак гніздо для дому 270897 Червоний
1 698 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121610
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Кругле підвісне крісло-гойдалка діаметр 60 см до 150кг водонепроникний гамак гніздо для дому 270897 Червоний»
Кругле підвісне крісло-гойдалка діаметр 60 см до 150кг водонепроникний гамак гніздо для дому 270897 Червоний
Гойдалки-гамак стануть вашим улюбленим місцем для відпочинку, а великий чохол, що знімається, дозволить зберігати і перевозити його з легкістю. Зручна водонепроникна подушка, що поєднує комфорт і стиль!
Насолоджуйтесь відпочинком вдома, в саду чи на природі з максимальним комфортом!
Характеристики:
- Тип: Гойдалки, Гойдалки-гнізда
- Вік: від 3 років
- Стать дитини: Дівчинка, хлопчик
- Колір: Червоний
- знімна подушка з водонепроникного матеріалу;
- Діаметр подушки 60 см;
- приємна кольорова гама;
- витримує вагу до 120-150 кг;
- чіпляється на текстильні ремінці;
- має знімний чохол для зручного зберігання;
- Діаметр чохла 105 см;
- найкращий вибір для відпочинку на природі, вдома або в саду.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип гамака | Одноместный |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Длина ложа | 600 мм |
| Ширина ложа | 600 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Навес | Не предусмотрен |
| Защитная антимоскитная сетка | Не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Комплектация гамака | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 698 ₴



