НовинкаПодарок

Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Вертикальна підлогова вішалка для одягу із полицею для взуття YH9918-3A Чорний»
Вертикальна підлогова вішалка для одягу із полицею для взуття YH9918-3A Чорний
Бажаєте перетворити свою кімнату на стильний та організований гардероб?
Представляємо вам нову телескопічну стійку для одягу.
Це ідеальне рішення для всіх ваших потреб зберігання одягу.

Особливості:
• Стійка для одягу універсальна та функціональна.
• Забезпечує зручність та легкість використання.
• Має дві полиці для зберігання речей та штанги для вішання.
• Виготовлений з міцного металевого каркасу, що забезпечує стійкість та довговічність.
• Зручний та практичний для організації простору в гардеробі чи спальні.
Характеристики:
- Тип: вішалка для взуття та одягу
- Тип: підлогова
- Два рівні вішалок для кращого зберігання одягу
- Швидке складання всього за 10 хв 4 коліщатка для зручного переміщення вішалки
- 4 коліщатка для зручного переміщення вішалки
- Матеріал: поліпропіленовий пластик, труба з лаковим покриттям.
- 16 мм + труба з лаковим покриттям
- 12 мм + нетканий матеріал
- Вага у зібраному вигляді: 2кг
- Ширина: 56 см
- Висота: 150 см
- Глибина: 30 см
- 2 полиці
- Колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для одежды |
| Материал | Металл |
| Длина | 56 см |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 150 см |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Кількість полиць | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 678 ₴





