НовинкаПодарок

❤️Декоративна статуетка Кінь 30х19х9 см голова коня з текстурою дерева, Білий
2 245 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121422
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Декоративна статуетка Кінь 30х19х9 см голова коня з текстурою дерева, Білий»
Декоративна статуетка Кінь 30х19х9 см, Білий

Фігурка Кінь - символ швидкості і витривалості, згідно фен-шуй, а також радості життя, оптимізму і доброї слави. Кінь приносить з собою вітер змін і сприятливі зміни в житті. Поставити фігурку коня можна на сході і південно-сході.
Характеристики:
- Тип: Статуетка
- Розмір: 30-19-9 см
- Колір: Білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика изделия | Животные |
| Цвет | Белый |
| Высота | 300 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Материал | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 2 245 ₴



