
🖤Кронштейн для LED-телевізора та монітора TV DASH D-55 26"-55" настінне кріплення з функцією нахилу, Чорний
779 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121366
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Кронштейн для LED-телевізора та монітора TV DASH D-55 26"-55" настінне кріплення з функцією нахилу, Чорний»
Кронштейн для LED-телевізора та монітора D-55 26"-55" настінне кріплення з функцією нахилу, Чорний
Кронштейн, кріплення для телевізора — являє собою сучасне спеціальне кріплення для ТБ, яке дає можливість користувачам максимально безпечно і надійно закріпити телевізор на стіні, а не, приміром, поставити на тумбу.
Зручний і якісний кронштейн для телевізора відмінно впишеться в дизайн практично будь-якого приміщення. Кронштейн для тб швидкий в установці і дуже зручний в експлуатації.
Переваги:
- Дозволяє змінювати кут нахилу вашого телевізора вертикально;
- Таке кріплення більш універсальним і дає можливість переглядати передачі або фільми з будь-якої точки приміщення;
- Не займає в приміщенні багато місця.
Регулювання кута нахилу, вгору та вниз до 15°, дозволить встановити ТБ у найзручнішому для вас положенні.
Характеристики:
- Вигляд: Настінне кріплення;
- Матеріал: Високоякісна сталь;
- Підходить для діагоналей: 26-55 дюймів;
- Регулювальний кут: вгору та вниз ±15°;
- Легкий та швидкий монтаж;
- Призначення: для ТБ, плазм;
- Максимальне навантаження: 50 кг;
- Колір: Чорний.
Комплектація:
- Кронштейн для телевізора (26-55″);
- Комплект саморізів та дюбелів для кріплення;
- Заводська коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ЖК-телевизоров/плазм |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Форма кронштейна | Квадратная |
| Способ установки | Настенный |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Угол наклона | 15 град. |
| Привод | Ручной |
| Дистанционное управление | Нет |
| Состояние | Новое |
| Максимальная диагональ телевизора | 55 дюйм |
| Размеры | |
| Длина | 445 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 435 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Настінні кріплення |
| Категорія | Кронштейни |
| Сумісність (діагональ) | Від 26" до 55" |
- Цена: 779 ₴








