НовинкаПодарок

❤️Скринька валіза з орнаментом, зі шкірозамінника з ручкою, органайзер для прикрас на замочку з дзеркалом
1 180 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121298
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Скринька валіза з орнаментом, зі шкірозамінника з ручкою, органайзер для прикрас на замочку з дзеркалом»
Скринька валіза з орнаментом, зі шкірозамінника на замочку

Скринька виготовлена зі шкірозамінника, стане стильним органайзером для прикрас та аксесуарів. Вона має замочок для надійного зберігання та дзеркало для зручності.
Переваги:
- Місткість: багато відділів дозволяють зручно організувати всі прикраси та дрібниці.
- Практичність: замочок забезпечує надійне зберігання особистих речей.
- Функціональність: дзеркало всередині допомагає одразу приміряти прикраси.

Характеристики:
- Тип: Скринька
- Матеріал: шкірозамінник
- Ручка
- Замочок
- Дзеркало
- Розмір: 24 х 8 х 20 см
- Доступні 4 кольори: Рожевий, Білий, Коричневий, Бежевий. Наявність бажаного кольору уточнюйте перед замовленням!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Искусственная кожа |
| Музыкальная шкатулка | Нет |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Тематика рисунка/формы | Орнамент |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 180 ₴





