
🧡Набір Малювання Піском Sand Painting Планшет з підсвічуванням Піскографія для дітей від 3х років
840 ₴
- Немає в наявності
- Код: AAA-121295
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «🧡Набір Малювання Піском Sand Painting Планшет з підсвічуванням Піскографія для дітей від 3х років»
Набір Малювання Піском Sand Painting Планшет з підсвічуванням


Унікальний Творчий Набір для тих, хто любить малювати і щось робити руками! Sand Painting – це набір малювання піском на планшеті з підсвічуванням! Дайте волю своїй уяві! Відмінний ПОДАРУНОК для Дитини в Подарунковій Яскравій Коробці!
У широкому сенсі піскографія – це мистецтво створення картин за допомогою піску, а якщо розглядати більш конкретно – малювання піском у затемненому приміщенні на підсвіченій знизу поверхні спеціального планшета.
Що дає Малювання піском?
- Розвиток дрібної моторики: Працюючи з піском, діти тренують пальчики та кисті рук, що сприяє поліпшенню дрібної моторики.
- Творче мислення: Створення малюнків на піску допомагає розвивати уяву та креативність.
- Розслаблення та концентрація: Пісочна терапія сприяє заспокоєнню нервової системи, розвиває посидючість та концентрацію уваги.
- Сенсорний розвиток: Тактильна взаємодія з піском покращує сенсорне сприйняття та координацію рухів.
Комплектація:
- планшет пісочниця з проводом USB (штекер для підключення світла до комплекту не входить, можна скористатися головною частиною зарядного пристрою смартфона);
- щітка, лопатка;
- Кварцовий пісок 500г в пакетиках для зберігання (щоб покрити всю поверхню планшета, достатньо 0,5 кг піску).
Дитячі іграшки для самостійного малювання піском – навчальні матеріали за методикою Монтессорі, пісочний стіл для навчання, іграшка для живопису.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид творчості | Малювання піском |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 8 см |
| Стан | Новий |
| Підсвічування | Так |
- Ціна: 840 ₴








