
❤️Надувний човен Intex 58357 "EXPLORER PRO 200" з веслами 196x102x33см, Червоний
2 195 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121227
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Надувний човен Intex 58357 "EXPLORER PRO 200" з веслами 196x102x33см, Червоний»
Надувний пліт крісло Intex 56825 River Run, 2 ручки, круг для плавання зі спинкою, дно сітка, трос, Червоний
Надувний півторамісний човен EXPLORER 200 PRO 58357 від бренду Intex ідеально для любителів річкових чи морських прогулянок та для завзятих рибалок.
Лодка виготовлена із високоякісного матеріалу Super Tough (полівінілхлорид), товщиною 0,35 мм, що робить її стійкою до проколів та інших пошкоджень. Ще одним перевагою цього матеріалу є його відмінна переносимість солоної води, олії чи бензину, а також стійкість до перепадів температур та впливу сонячних променів.
Завдяки наявності 3-х камер при пошкодженні однієї з них можна легко дістатися до берега.
Гребний човен має надувну плоску підлогу I-Beam для більшого комфорту та стійкості. По обидва боки лодки розташовані утримувачі для весел.
Лодка легко витримує вагу в 120 кг, а місця більш ніж достатньо для дорослого людини та дитини.
У комплекті передбачені весла із міцного пластику завдовжки 122 см та ручний насос.
Характеристики:
| Розміри | (ДхШхВ) 196 x 102 x 33см |
| Вік дитини | від 6 років |
| Вага | 5,2 кг |
| Вага упаковки | 5,3 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | надувне |
| Колір | Червоний |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Super Tough (високотехнологічний полівінілхлорид) |
| Серія | PLAY SERIES |
| Тип | надувний човен |
| Товщина матеріалу | 0,35 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розмір упаковки | 48.00 x 30.50 x 15.50 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Гребная |
| Материал | Неармированный ПВХ |
| Тип дна | Надувное |
| Плотность материала | 0.35 г/м2 |
| Длина | 196 см |
| Ширина | 102 см |
| Особенности | Насос |
| Состояние | Новое |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Вместимость | 2 чел. |
| Вид транспорта | Лодка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 330 мм |
| Масса | 5.2 кг |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Длина весла | 122 см |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Красный |
- Цена: 2 195 ₴




