НовинкаПодарок

☀️Дитячий каркасний басейн Intex 56452 "Океан", 958 л, 2,25 кг, 183х38 см, для дітей від 3х років
1 245 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121214
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Дитячий каркасний басейн Intex 56452 "Океан", 958 л, 2,25 кг, 183х38 см, для дітей від 3х років»
Дитячий каркасний басейн Intex 56452 "Океан", 958 л, 2,25 кг, 183х38 см, для дітей від 3х років

Intex 56452 - це дитячий басейн круглої форми, який забезпечує надійну конструкцію, здатну витримувати будь-яке навантаження, яке діти вигадують під час гри.
Для використання достатньо розташувати басейн на рівній поверхні та заповнити його водою. Стінки басейну виготовлені із міцного пластикового матеріалу, який дозволяє бортам тримати форму навіть за активного використання. Завдяки своїм компактним розмірам цей басейн не займає багато місця і швидко нагрівається на сонці.
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Виробник: Intex
- Вид: дитячий каркасний басейн
- Діаметр - 183 см
- Висота - 38 см
- Об'єм басейну: 958 л
- Матеріал товщина: 0. 32
- Тип: відкритий
- Форма: круглий
- Серія: Snapset Pool
- Дно не надувне
- Матеріал: високоякісний вініл
- Будова басейну: Жорстка надміцна боковина з ПВХ + міцне вінілове дно
- Упаковка: коробка
- Вага: 2,25 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 2040 л |
| Диаметр | 183 см |
| Длина | 183 см |
| Ширина | 183 см |
| Высота | 38 см |
| Вес | 2.25 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип дна | Ненадувное |
| Пользовательские характеристики | |
| Об'єм води | 958 л |
Информация для заказа
- Цена: 1 245 ₴




