
☀️Басейн надувний INTEX 28158 Easy Set сімейний 9792 л 457x84см з фільтр - насосом 2006 л/год, Блакитний
7 745 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121212
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Басейн надувний INTEX 28158 Easy Set сімейний 9792 л 457x84см з фільтр - насосом 2006 л/год, Блакитний»
Басейн надувний INTEX 28158 Easy Set сімейний 9792 л 457x84см з фільтр - насосом 2006 л/год, Блакитний
Басейн Intex швидко та легко встановлюється протягом 10 хвилин. Надуйте верхнє кільце і просто налийте води в басейн. У міру заповнення кільце підіймається разом із рівнем води та розправляє стінки. Зі зливом води у вас не виникне проблем — басейн Intex має зливний клапан, що можна з'єднати з садовим шлангом. Отже, воду можна злити в будь-яке зручне місце або, наприклад, полити сад. Не потрібна підготовка ґрунту під басейн.
Технологія SUPER-TOUGH надає стінкам басейну Intex потрійну міцність. Стінки виготовлені з трьох окремих шарів.

Характеристики басейну Intex:
- Виробник: Intex
- Серія: STANDARDPOOL SERIES
- Розміри: Діаметр 457 x Висота 84 см
- Висота до кільця: 67 см
- Діаметр кільця: 388 см
- Об'єм води: 9792 л
- Зливний клапан: Так
- Матеріал: тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
- Колір: блакитний
- Насос - фільтр картриджний: 2006 л/год
- Вага в упаковці: 21,1 кг
- Розмір упаковки: 46x28,5x69 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 9792 л |
| Диаметр | 457 см |
| Длина | 457 см |
| Ширина | 457 см |
| Высота | 84 см |
| Вес | 21.1 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип дна | Ненадувное |
- Цена: 7 745 ₴








