
☀️Басейн надувний INTEX 28118 сімейний 7260 л 396x84см з фільтр - насосом 2006 л/год, Блакитний
7 275 ₴
- В наличии
- Код: AAA-121209
Получите эту позицию бесплатно при покупке «☀️Басейн надувний INTEX 28118 сімейний 7260 л 396x84см з фільтр - насосом 2006 л/год, Блакитний»
Басейн надувний INTEX 28118 сімейний 7260 л 396x84см з фільтр - насосом 2006 л/год, Блакитний
Надувний басейн серії Easy Set, вигідно відрізняється простотою у використанні від більшості своїх аналогів.
При заливанні води в басейн, за рахунок руху вгору спеціального надувного кільця, розправляються стінки басейну, і в лічені хвилини можна отримати справжнє джерело цілющої вологи для себе і своєї сім'ї в будь-якому місці. Розташувати басейн можна як на піску, Так і на траві, тому що конструкція не вимагає спеціальної підготовки поверхні, на якій він буде встановлений. А тришарові стінки з ПВХ забезпечують надійність у використанні і захист від проколів. Глибина води в басейні близько 67 см, що дозволяє використовувати його як дорослим, Так і дітям, Easy Set стане цінним придбанням для кожної дружної сім'ї.
Басейн бажано доукомплектувати Тентом-кришкою Intex 28026.

Характеристики басейну Intex:
- Виробник: Intex
- Серія: STANDARDPOOL SERIES
- Розміри: Діаметр 396 x Висота 84см
- Висота до кільця: 67 см
- Діаметр кільця: 330 см
- Об'єм води: 7260 л
- Зливний клапан: Так
- Матеріал: тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
- Колір: блакитний
- Насос - фільтр картриджний: 2006 л/год
- Вага в упаковці: 15 кг
- Розмір упаковки: 40 x 29 x 79 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Объем | 7260 л |
| Диаметр | 396 см |
| Длина | 396 см |
| Ширина | 396 см |
| Высота | 84 см |
| Вес | 15 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип дна | Ненадувное |
- Цена: 7 275 ₴











